2015

HET

Race 1

Starttijd: 11:55:00,0        Texel Rating   

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
1 1,0 13:27:43,0 1:32:43,0 1:06:13,6 =GT * 100 / 140,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 13:30:39,0 1:35:39,0 1:06:53,3 =GT * 100 / 143,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
3 3,0 13:28:10,0 1:33:10,0 1:09:31,6 =GT * 100 / 134,0
198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
4 4,0 13:34:36,0 1:39:36,0 1:10:38,3 =GT * 100 / 141,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
5 5,0 13:32:36,0 1:37:36,0 1:11:14,5 =GT * 100 / 137,0
199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
6 6,0 13:27:58,0 1:32:58,0 1:13:12,1 =GT * 100 / 127,0
200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
7 7,0 14:43:44,0 2:48:44,0 1:36:25,1 =GT * 100 / 175,0
200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
8 8,0 14:30:09,0 2:35:09,0 2:02:09,9 =GT * 100 / 127,0
199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
dnf 10,0        

   

 Race 2

Starttijd: 13:50:00,0        Texel Rating       

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
1 1,0 15:26:41,0 1:36:41,0 1:09:03,6 =GT * 100 / 140,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 15:31:20,0 1:41:20,0 1:10:51,7 =GT * 100 / 143,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
3 3,0 15:28:42,0 1:38:42,0 1:13:39,4 =GT * 100 / 134,0
199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
4 4,0 15:30:33,0 1:40:33,0 1:19:10,4 =GT * 100 / 127,0
198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
5 5,0 15:48:19,0 1:58:19,0 1:23:54,7 =GT * 100 / 141,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
dnf 10,0        
200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
dns 10,0        
200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
dns 10,0        
199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
dns 10,0        

   

Race 3

Texel Rating        

    FinishGezeildeGecorr.    
ZeilnoNaam  StarttijdTijdTijdTijd.Formule
199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
1 1,0 10:19:30,0 11:48:42,0 1:29:12,0 1:03:42,9 =GT * 100 / 140,0
200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
2 2,0 10:22:30,0 11:54:12,0 1:31:42,0 1:08:26,0 =GT * 100 / 134,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
3 3,0 10:17:30,0 11:55:45,0 1:38:15,0 1:08:42,4 =GT * 100 / 143,0
199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
4 4,0 10:26:30,0 12:04:00,0 1:37:30,0 1:16:46,3 =GT * 100 / 127,0
200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
5 5,0 10:00:00,0 12:56:35,0 2:56:35,0 1:40:54,3 =GT * 100 / 175,0
200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
dns 10,0          
198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
dns 10,0          
200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
dns 10,0          
199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
dns 10,0          

 

Uitslag wedstrijd 2 teld niet mee

 

NoZeilnoNaamPunten13
1 199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
2,0 1 1
2 200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
5,0 3 2
3 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
5,0 2 3
4 199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
10,0 6 4
5 200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
12,0 7 5
6 198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
14,0 4 dns
7 200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
15,0 5 dns
8 200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
18,0 8 dns
9 199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
20,0 dnf dns

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.072
Copyright 1986 - 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

   

WOK 3

Race 1

Starttijd: 14:00:00,0        Texel Rating 

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
1 1,0 14:53:07,0 53:07,0 47:25,5 =GT * 100 / 112,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 15:08:54,0 1:08:54,0 49:55,7 =GT * 100 / 138,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
3 3,0 15:03:26,0 1:03:26,0 51:09,4 =GT * 100 / 124,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
4 4,0 15:10:41,0 1:10:41,0 51:35,6 =GT * 100 / 137,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
5 5,0 15:15:12,0 1:15:12,0 52:35,2 =GT * 100 / 143,0
200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
6 6,0 15:09:58,0 1:09:58,0 54:39,7 =GT * 100 / 128,0
198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
7 7,0 15:07:09,0 1:07:09,0 55:57,5 =GT * 100 / 120,0
199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
dns 11,0        
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 11,0        
201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
dns 11,0        

Race 2

Starttijd: 15:30:00,0        Texel Rating  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
1 1,0 16:25:01,0 55:01,0 49:07,3 =GT * 100 / 112,0
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
2 2,0 16:38:30,0 1:08:30,0 49:38,3 =GT * 100 / 138,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
3 3,0 16:45:30,0 1:15:30,0 52:47,8 =GT * 100 / 143,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
4 4,0 16:42:50,0 1:12:50,0 53:09,8 =GT * 100 / 137,0
200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
5 5,0 16:41:50,0 1:11:50,0 56:07,2 =GT * 100 / 128,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
6 6,0 16:39:36,0 1:09:36,0 56:07,7 =GT * 100 / 124,0
198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
dns 11,0        
199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
dns 11,0        
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
dns 11,0        
201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
dns 11,0        

   Race 3

Starttijd: 10:00:00,0        Texel Rating   

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
1 1,0 10:59:04,0 59:04,0 42:48,1 =GT * 100 / 138,0
199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
2 2,0 10:48:21,0 48:21,0 43:10,2 =GT * 100 / 112,0
199603 Gary Mulder, F36
Noreen
3 3,0 11:04:37,0 1:04:37,0 46:29,2 =GT * 100 / 139,0
198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
4 4,0 10:56:40,0 56:40,0 47:13,3 =GT * 100 / 120,0
200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
5 5,0 11:06:02,0 1:06:02,0 48:12,0 =GT * 100 / 137,0
199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
6 6,0 11:08:07,0 1:08:07,0 48:18,6 =GT * 100 / 141,0
199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
7 7,0 11:09:13,0 1:09:13,0 48:24,2 =GT * 100 / 143,0
200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
8 8,0 11:01:04,0 1:01:04,0 49:14,8 =GT * 100 / 124,0
201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
9 9,0 11:05:26,0 1:05:26,0 49:56,9 =GT * 100 / 131,0
200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
10 10,0 11:05:04,0 1:05:04,0 50:50,0 =GT * 100 / 128,0

   

Uitslag WOK  3

NoZeilnoNaamPunten123
1 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
4,0 1 1 2
2 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
5,0 2 2 1
3 200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
13,0 4 4 5
4 199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
15,0 5 3 7
5 200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
17,0 3 6 8
6 200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
21,0 6 5 10
7 198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
22,0 7 dns 4
8 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
25,0 dns dns 3
9 199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
28,0 dns dns 6
10 201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
31,0 dns dns 9

 

Totaal eind uitslag

 
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 

NoZeilnoNaamPunten124
    567
1 200609 Arno Molenaar, F31
Thrill Seeker
3078 (dnc) 2 (3)
        2 2 1
2 199907 Trijnie Dijkhuis, Grainer 40
Yana
2625 (dnc) (dnc) dnc
        1 1 2
3 199713 Cees van Dongen, Corsair 36
Chalenger
1855 (dnc) 1 1
        (dnc) dnc dnc
4 199134 Klaas Parrel, Somersault 26
Wawaru
1483 1 (dnc) (dnc)
        5 3 7
5 200912 Rob Luijnenburg, DF920 extreem
Delta Flyer
1077 (dnc) 3 2
        (dnc) dnc dnc
6 200710 Zieger Driesen, Dragonfly 920 Touring
Caribou
1023 (dnc) (dnc) dnc
        4 4 5
7 200310 Tom Siemerink, F32RX
Tresoor
768 (dnc) (dnc) dnc
        3 6 8
8 199603 Gary Mulder, F36
Noreen
624 (dnc) (dnc) dnc
        dns dns 3
9 198341 Rhebergen, X-Ray 8m Cat
Vlerk
600 (dnc) (dnc) dnc
        7 dns 4
10 199712 Jan Willem van Crevel, F33
Fuchur
475 (dnc) 6 4
        (dnc) dnc dnc
11 198925 Karst Hoogenboom, Kraken
Verstand van Pooh
453 (dnc) 4 (dns)
        dnc dnc dnc
12 200201 Jaap de Geus, DF28
Triple blue
449 (dnc) (dnc) dnc
        6 5 10
13 200116 Edith en Renzo van der Plas, Hughes 37
Equinox
356 (dnc) 5 (dns)
        dnc dnc dnc
14 199905 Pentcho Bodegom, C28 CC
Trés joli
323 (dnc) (dnc) dnc
        dns dns 6
15 200906 Jan Mensink, Prout Event 34
Chat-eau
311 (dnc) 7 5
        (dnc) dnc dnc
16 200101 Marcel Bökkerink, F31R
Playstation III
277 2 (dnc) (dnc)
        dnc dnc dnc
17 200127 Gideon Goudsmit, Multihulls
Green Emotion
152 (dnc) 8 (dns)
        dnc dnc dnc
18 201411 Frans Kuypers, C37 cruiser
Imagine
147 (dnc) (dnc) dnc
        dns dns 9
19 200318 Robert de Vries, C31 UC
BRAINWAVE
101 3 (dnc) (dnc)
        dnc dnc dnc
20 199707 Dominique Desmedt, F27
Salve????
101 (dnc) dnf (dns)
        dnc dnc dnc

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.072
Copyright 1986 - 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Login CTC-Leden

Login (registreren)
Wachtwoord (vergeten?)

Alle ballast overboord

Alle ballast overboord
Bestel nu
(voorradig)

Uitvoering: paperback
Aantal pagina's: 180
Verschenen: september 2008